Paskelbta

Šilumos siurbliai oras-oras: patarimai

Šilumos siurbliai oras-oras yra dažnai vadinami viena geriausių opcijų tokiu atveju, kai norisi džiaugtis efektyvia, greitai pagaminama, ekonomiška ir ekologiška namų šildymo sistema. Pačios įrangos modelių yra labai daug, tad jie kinta savo techniniais parametrais ir kiekvienas gali rasti variantą, kuris jam labiausiai tinka.

Renkantis šilumos siurblius oras-oras visada verta tartis su specialistais, kurie gali atsakyti į Jums kylančius klausimus bei pagal namo techninius parametrus bei žmogaus, kuris juose gyvens poreikius, padės rasti šilumos siurblį, kuris, galime drąsiai sakyti, pagerins gyvenimo kokybę. Šiuo atveju – padarys kasdienybę kur kas paprastesne ir patogesne.

Svarbiausia yra galingumas

Renkantis šilumos siurblius oras-oras reikia įvertinti nemažai aspektų, kurie gali padėti rasti Jūsų atveju labiausiai tinkamą įrangą. Visgi, bene pats svarbiausias aspektas yra įrangos galingumas. Jis yra apskaičiuojamas įvertinus patalpos, kuri turi būti apšildoma, plotą bei būsto energinę klasę. Priklausomai nuo šių dviejų aspektų taip pat kinta ir patalpoje montuojamų blokų skaičius.

Montavimas – greitas, tačiau tik su specialistais

Oras-oras sistema gali atrodyti gana paprasta palyginus su oras-vanduo šilumos siurbliais. Dėl to kai kurie galvoja, kad gali patys tinkamai atlikti montavimo darbus. Visgi, mes siūlome neskubėti. Tiek renkantis įrangą siūlome tartis su specialistais, kurie ja prekiauja, tiek montavimo darbus taip pat palikti jiems. Taip bus gaunamos įrangos bei montavimo garantijos.

Puikiai dera kelios šildymo galimybės

Nors šilumos siurbliai labai puikiai apšildo namus iki 80 kvadratinių metrų, tačiau nepamirškite, kad jie labai gerai yra derinami su kitomis, jau esamomis namų šildymo sistemos: dujiniu  katilu, krosnele ir t.t. Paprasčiausiai oras-oras tampa itin veiksmingas pereinamuoju sezonu, tai yra – iš rudens į žiemą ir iš žiemos į pavasarį, kai oras yra drėgnas, vėsus, tačiau jungti kitų, galingų ir ilgiau kaistančių sistemų – neverta.

Įrangos galimybės

Renkantis šilumos siurblius galite pamatyti, kiek kiekvienas modelis kinta savo galimybėmis, funkcijomis. Žinoma, kad inovatyvesni, kurie turi daugiau funkcijų – kainuoja brangiau. Tačiau dažnai mokėti daugiau verta, kadangi tuomet ir pačios įrangos galimybės bus kur kas didesnės. Apsimoka pirkti šilumos siurblius, kurie gali būti valdomi nuotoliniu būdu, kurie leidžia reguliuoti norimą temperatūrą, kurie leis naudoti budėjimo režimą ir t.t.

Tinkama namo izoliacija

Bet kuri šildymo sistema veiks mažesnėmis energijos sąnaudomis, jeigu būstas, kuris bus apšildomas – taip pat bus taip, kaip ir reikia, izoliuotas. Bandykite pasiekti kuo aukštesnę energinę klasę, o tuomet ir ieškoti Jūsų namams labiausiai tinkamo šilumos siurblio oras-oras.

Įsigykite patikimose prekybos vietose

Ne ką mažiau svarbu, kad Jūsų perkamas šilumos siurblys būtų sertifikuotas, geros kokybės, parduodamas su garantijomis. Dėl to prioritetą reikia skirti patikimoms prekybos vietoms, būtinai įsigyti iš tų, kurie siūlo įrangas legaliai.

Šilumos siurbliai oras-oras: privalumai

Lyginant su visomis kitomis šildymo sistemos opcijomis, kurios šiuo metu yra rinkoje, dažniausiai išskiriami šios privalumai yra tokie, kad:

  • Tai yra puikus pasirinkimas tuomet, kai namuose nėra grindinio šildymo arba radiatorių.
  • Taip pat džiugina greitas ir operatyvus, paprastas įrangos montavimas.
  • Įranga veikia gana minimaliomis energijos sanaudomis.
  • Galima rasti labai daug skirtingų įrangos modelių, kurie kinta savo techniniais parametrais.
  • Įranga yra kompaktiška, jai nereikia daug vietos.
  • Tai yra ekologiška namų apšildymo sistema.
  • Veikia ne tik kaip oro šildytuvai, tačiau ir kaip oro kondicionieriai.

Gyvenkite šiltai, jaukiai ir patogiai.

Vadybininko konsultacija
Mob.: +370 608 94 666
El.paštas: info@specdarbai.lt